Makine qethje DSP 90125 per prerjen e flokeve

1,900 L

Ka stok

  • Per nje prerje profesionale ne stilimin e flokeve
  • Kreheri perbehet nga nje material celiku dhe inoksi
  • Ka nje energji 3W me nje tension 220-240V
  • Mund te karikohet menjehere
  • Mban shume bateri
KODI: 90125 Kategori: , , ,

MAKINE QETHJE DSP 90125

Makine qethje DSP 90125 eshte e shpejte dhe e lehte per t’u kujdesur per floket tuaj. Permban nje brisk me material cilesor ku beni te mundur t’i prisni floket ne menyre profesionale.

PRERJE TE SHPEJTE TE FLOKEVE 

  • Per nje prerje profesionale ne stilimin e flokeve tuaj
  • Kreheri perbehet nga nje material celiku dhe inoksi
  • Ka nje energji 3W me nje tension 220-240V
  • Mund te karikohet menjehere dhe mban shume bateri

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Lloji

Makina e qethjes

Be the first to review “Makine qethje DSP 90125 per prerjen e flokeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp e rikarikueshme per meshkujt mjeker floke online dyqan taxi

Makine qethje DSP 90125 per prerjen e flokeve