Makine qethje 3n1 | ProGemei Gm 3107

1,200 L

Ka stok

 • Koka e prerjes së vogël për flokët e hundës dhe vesheve.
 • Prerës i madh për mjekër dhe floket.
 • Treguesi i karikimit LED.
 • Sistem inteligjent Anti-klip.
 • Elite Blade e përmirësuar.
 • 220-240V 50 / 60Hz 3W.
 • Materiali – Çelik inox.

MAKINE QETHJE 3N1 PROGEMEI

Makine qethjeje per floket, me tre funksione te ndryshme per te nxjerre nje look te vecante. Nuk do te keni me nevoje te shkoni te berberi cdo jave, por t’i jepni vetes suaj nje model te personalizuar dhe sipas deshires suaj.

MAKINE QETHJEJE MULTIFUNKSIONALE

Motor me shpejtësi të lartë. Material rezistent i cili do te ofroj nje sherbim jetegjate. Komplete të fuqishëm të linjës së sigurisë së motorit.Me kordon special mbrojtës me madhësi të madhe.

Materiali cilesore i makines e cila do ju jape mundesi te krijoni modelet tuaja te personalizuara. Duhet te vendoset ne 8 orë karikim dhe 60 minuta përdorimi pa nderprerje.Shkurton flokët e vesheve, hundes, mustaqet. Prerje e pastër, asnjë dëmtim i lëkurës.

Specifikat:progemei makine qethje 3n1 bli online dyqan taxi
 • Koka e prerjes së vogël për flokët e hundës dhe vesheve.
 • Prerës i madh për mjekër dhe floket.
 • Treguesi i karikimit LED.
 • Sistem inteligjent Anti-klip.
 • Elite Blade e përmirësuar.
 • 220-240V 50 / 60Hz 3W.
 • Materiali – Çelik inox.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Makina e qethjes

Be the first to review “Makine qethje 3n1 | ProGemei Gm 3107”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethjeje 3n1 progemei bli online dyqan taxi

Makine qethje 3n1 | ProGemei Gm 3107