Makine qethese e rikarikueshme per meshkuj VGR V171

Ka stok

 • Makine qethese
 • Model VGR V171
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Koha e karikimit: 2.5 ore
 • Koha e perdorimit: 240 minuta
 • Tensioni: 100-240V
 • Fuqia: 5 W
KODI: e2370274 Kategori: ,

MAKINE QETHESE VGR V171

Makine qethese e persosur qe do t’ju ndihmoje te stiloni floket, mjekren ne cdo model te deshiruar.

Forme T e preresit prej celiku me precizion te larte krijon prerjen perfekte pa demtime dhe irritime ne siperfaqen e lekures.

Motori i qete me shpejtesi te larte i projektuar posacerisht per berberet do siguroje nje pervoje te rehatshme prerjeje per femijet dhe te moshuarit.

Model i rikarikueshem me ane te fishes usb, i cili mund te perdoret me ose pa kabell.

Specifika:

 • Makine qethese
 • Model VGR V171
 • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
 • Koha e karikimit: 2.5 ore
 • Koha e perdorimit: 240 minuta
 • Tensioni: 100-240V
 • Fuqia: 5 W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina rroje

Main Menu

makine qethese vgr v171 online ne dyqan taxi

Makine qethese e rikarikueshme per meshkuj VGR V171