Makine qepese elektrike portabel | Makina ne shitje

2,200 L

Ka stok

Kurseni kohe dhe shpenzime te teperta me kete makine qepese portabel, perfekte per qepje dhe riparime te shpejta. Shume praktike dhe e lehte ne perdorim dhe per persona fillestare.

KODI: 21211116 Kategori: ,

MAKINE QEPESE ELEKTRIKE PORTABEL

Makina qepese portabel elektrike, e thjeshte dhe praktike per tu perdorur per qepje te shpejta dhe riparime.

E pershtatshme per t’u perdorur me thurje te dyfishtë dhe aftesi shpejtesie te dyfishte.

Me nje preres fije dhe funksionin zig-zag, eshte ideale per perdorim shtepiak dhe riparime te vogla.

Makina qepese portabel ne shitje

Makina qepese eshte perfekte per riparime sidomos ne rastet kur e keni me nxitim. 

Me qepje dhe shpejtesi te dyfishte per me teper qendrueshmeri gjate qepjes , gjithashtu makina eshte e pajisur me nje llambe ndricuese qe t’ju lehtesoje procesin e punes.

Dizajni portativ e ben te lehte per ta transportuar dhe vendosur ne ambientet tuaja pa zene hapesire te madhe.

Makina elektrike funksionon me pedale te kembes. Fokusoni qepjen tuaj me te dy duart dhe kontrolloni shpejtesine me ane te pedalit te kembes.

Permasa kompakte dhe pa kabuj, ndryshe nga makinat e zakonshme e bejne shume praktike per perdorim shtepiak ne rastet kur duhet te riparoni, ktheni apo qepni rroba.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Makine Qepese

Ngjyra

Be the first to review “Makine qepese elektrike portabel | Makina ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini makine qepese dore bli online ne dyqan taxi

Makine qepese elektrike portabel | Makina ne shitje