Makine qepese dore mini ne shitje | Sewing machine

6,900 L

Ka stok

Makine qepese dore mini e pajisur me pedale te kembes per ta bere akoma me praktike dhe te thjeshte qepjen.

MAKINE QEPESE DORE MINI NE SHITJE

Makine dore qepese me 16 lloje qepjesh duke filluar nga ai baze.makine dore per qepje bli online ne dyqan taxi

E pajisur me pedale te kembes per ta bere akoma me praktike dhe te thjeshte qepjen.

Dizajni i saj eshte i thjeshte dhe praktik, madje dhe per personat fillestare ne qepje. Ideale per qepje te sendeve te vogla, te tilla si pantallonat, bluzat, cantat e pazarit, perparese etj.

E vogel dhe praktike, nuk ze shume hapesire ne ambientet tuaja dhe mund te zhvendoset lehtesisht.

Funksionon me korent dhe mund te qepe nje game te gjere copash te ndryshme.

E persosur per riparime te shpejta apo tegela, shkurtime , riparime xhepash, kthim pantallonash etj ne vetem pak caste.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Makine qepese dore mini ne shitje | Sewing machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qepese elektrike ne shitje online dyqan taxi

Makine qepese dore mini ne shitje | Sewing machine