Makine prerese flokesh per meshkuj VGR V-188

Ka stok

 • Makine prerese flokesh per meshkuj
 • Modeli VGR V-188
 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Koha e perdorimit: 180 minuta
 • Bateria: 1400 mAh
 • Fuqia: 5 W
KODI: e2370260 Kategori: ,

MAKINE PRERESE FLOKESH VGR V-188

VGR V-188 eshte nje makine prerese flokesh profesionale, teresisht metalike, qe mund ta perdorni me dhe pa kabllo.

Makina profesionale VGR, eshte ideale per shkurtimin e mjekrres dhe mustaqeve, fale teheve te saj te imta ofron prerje dhe perfundim precize.

E pershtatshme edhe per konturet e zonave te veshtira si qafa, veshet dhe mjekra.

Specifika:

 • Koha e karikimit: 2 ore
 • Koha e perdorimit: 180 minuta
 • Bateria: 1400 mAh
 • Fuqia: 5 W
 • Madhesia: 6,3*1,6 inch

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina e qethjes

Main Menu

makine qethje per meshkuj vgr ne dyqan taxi

Makine prerese flokesh per meshkuj VGR V-188