Makine prerese flokesh e rikarikueshme VGR 192

Ka stok

  • Makine prerese flokesh
  • Model i rikarikueshme
  • Modeli VGR 192
  • Koha e perdorimit 300 minuta
  • Koha e karikimit 5 ore
KODI: e2370297 Kategori: , ,

MAKINE PRERESE FLOKESH V 192

Makine prerese flokesh nga VGR me dizajn te rikarikueshem. Motori i fuqishem me shpejtesi te larte arrin efikasitet maksimal dhe jep performance superiore.

Dizajn i rikarikueshem me fishe USB, qe mund ta perdorni ne cdo kohe. Celesi i ndezjes/fikjes e ben me te lehte per t’u perdorur, te pershtatshem dhe praktik dhe per perdorim ne shtepi.

Makina mundeson deri ne 300 minuta perdorim me karikim te plote prej 5 oresh.

Vjen me koka kreheri per gjatesi te ndryshme te flokeve, furce pastruese, vaj lubrifikues dhe fishen e karikimit.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Makina rroje

Main Menu

makine prerese flokesh vgr ne dyqan taxi

Makine prerese flokesh e rikarikueshme VGR 192