Makine per prerjen e flokeve DSP M1400

1,790 L

Ka stok

MAKINE PER PRERJEN E FLOKEVE

Makine qethese per prerjen e flokeve ne stilin qe deshironi ju, njesoj si ne nje sallon profesional.

Me kater koka te ndryshme per gjatesi sipas deshires nga 3mm ne 12 mm.

Tehe te mprehta prej celik inoks per perdorim afatgjate.

Specifika:

Marka: DSP
Makine per prerje flokesh
Fuqia, W:3
Numri i kokave:4
Rregullimi i gjatesise
Gjatesia minimale e prerjes, mm: 3
Gjatesia maksimale e prerjes, mm:12
Materiali i briskut: celik inox
Tensioni 220c


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine per prerjen e flokeve DSP M1400”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine prerese flokesh dsp ne dyqan taxi

Makine per prerjen e flokeve DSP M1400