Makine me avull per pastrimin e fytyres DSP F-70011

2,990 L

Ka stok

  • Realizon pastrim te thelle te fytyres tuaj.
  • I jep fytyres nje pamje te bute, shkelqim dhe vitalitet.
  • Ben te mundur hapjen e poreve
  • Eshte shume praktike ne perdorim
  • Mund ta pastroni lehtesisht
KODI: DSP F-70011 Kategori: ,

MAKINE AVULLI DSP F-70011

Makine avulli DSP F-70011 e cila pastron fytyren nga papastertite qe krijohen nga make up-et e perditshme edhe i perheshme. Por jo vetem edhe nga pluhrat qe merrni nga ambjentet ku shkoni gjate dites. Kjo makine do eliminoje te gjitha irritimet qe mund te pesoje lekura juaj duke i dhene asaj nje pamje te paster dhe te kuruar qe do te reflektohet menjehere. Porosit online ne Dyqan Taxi

MAKINERI PER PASTRIMIN E FYTYRES SUAJ

Kjo makineri me avull ben te mundur pastrimin e thelle te fytyres tuaj

Pastron fytyren nga pikat e zeza

Jo vetem pastrimin e thelle te fytyre por i ben nje trajtim detoksifikues dhe anti-plakje lëkurës

I jep fytyres nje pamje te paster, te bute me shkelqim dhe vitalitet

Ben te mundur hapjen e poreve ku me pas vendosni krem hidratues per t’i dhene nje pamje freskuese fytyres

Ndihmon ne ringjallerimin e lekures tuaj

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

makine me avull per fytyren

Ngjyra

Be the first to review “Makine me avull per pastrimin e fytyres DSP F-70011”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri avulli per pastrimin e poreve te fytyres ne dyqan taxi

Makine me avull per pastrimin e fytyres DSP F-70011