Makine grirese mishi First Austria 5143-3

7,990 L

Ka stok

KODI: 9003898514339 Kategori: ,

MAKINE GRIRESE MISHI 5143-3

Makine grirese mishi elektrike me fuqi 1200watt. Griresja ju ofron mundesine te grini mishin dhe madje te pergatisni edhe salcice te bera vete me ereza te ndryshme.

Ndertim i forte trupi i bere nga materiale te cilesise se larte, per perdorim afatgjate.

E pajisur me tre filtra me madhesi te ndryshme 3 mm, 5 mm, 7 mm ne varesi te nevojave tuaja, ju mund te ndryshoni filtrat.

Specifika:

  • Koke grirese alumini me kycje
  • 3 disqe prerese metalike (3 mm, 5 mm, 7 mm)
  • Teh preres celik inox
  • Shtese per berjen e sallamit
  • Niveli i zhurmes < 77 db • 220-240 V
  • Fuqi 1200 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Grirese mishi

Ngjyra

,

Fuqia Watt

1200watt

Be the first to review “Makine grirese mishi First Austria 5143-3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5143 3 makineri mishi online ne dyqan taxi

Makine grirese mishi First Austria 5143-3