Makine garash me timon telekomande Speed race car

1,550 L

Ka stok

KODI: b221210011 Kategori: , ,

MAKINE GARASH ME TIMON TELEKOMANDE

Makine garash per femije ne ngjyre te kuqe, me shpejtesi te ndryshueshme fale telekomandes.

Telekomanda ne forme timoni do ti jape mundesine vogelusheve te kontrollojne shpejtesine, ta cojne perpara makinen apo te nderrojne drejtimin.

Argetuese dhe kreative eshte dhurata me e bukur per femijet ne festat e fundvitit.

Karakteristika:

  • Makine elektrike per femije
  • Me timon kontrollues
  • Kontroll te shpejtesise dhe drita
  • Ne ngjyre te kuqe, silver dhe te verdhe

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Makine garash me timon telekomande Speed race car”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makina me telekomande racing cars online ne dyqan taxi

Makine garash me timon telekomande Speed race car