Makine dylli me ekran | Smart Wax Heater

3,200 L

Ka stok

Makine per shkrirjen e dyllit

Mundeson depilim te shpejte pa dhimbje

Me ekran LCD per tregimin e temperatures

Butona per fikjen dhe ndezjen

KODI: makine-dylli-smart-wax Kategori: ,

MAKINE DYLLI | SMART WAX HEATER

Makineri per shkrirjen e dyllit me ngrohje per te shkrire plotesisht kokrrizat e dyllit.

I pershtatshem per depilim me shirita dhe parafine. Vjen me nje mbulese, e cila parandalon futjen e pluhurit ne brendesi.

Makineri dylli per depilim

wax machine heater online shop dyqan taxi

Kjo makineri eshte ideale per depilim te menjehershem, te shpejte, pa shkaktuar dhimbje dhe  duke lene lekuren tuaj te bute dhe pa irritime.

Mund te perdoret me kokrriza dylli te cilat do te shkrijne ne vetem pak caste, mjafton te shtypni butonat ne pjesen e perparme te pajisjes.

Celesi i ndjezjes dhe fikjes do tju mundesoje rregullimin e temperatures sipas deshires.

Eshte i pershtatshem per tu perdorur ne cdo pjese te trupit si nga meshkujt dhe femrat, pasi nuk shkakton dhimbje gjate perdorimit.

I perbere nga material rezistent ABS + PC shume rezistent ndaj temperaturave te larta gjate perdorimit, jane ekologjike dhe nuk permbajne toksina te demshme.

Si te perdorni Smart Wax?

Perpara se te perdorni makinerine e depilimit, lekura juaj duhet te jete e paster, pa kremra apo solucione te tjera.

Vendosni sasine qe ju nevojitet ne ngrohesen e dyllit dhe prisni derisa dylli te jete shkrire plotesisht per disa minuta.

Duke perdorur spatulen, vendoseni dyllin ne lekure ne zonen qe deshironi dhe me pas prisni sa dylli te jete forcuar. Me pas hiqeni ate ne drejtimin e kundert te rritjes se qimeve.

Specifika

  • Materiali: ABS
  • Ngjyra:  e zezë
  • Kapaciteti: 500cc
  • Frekuenca: 50 / 60HZ
  • Temperatura: 30 ~ 135 ℃ (86 ~ 275)
  • Permasa: 163 x 160 x 152 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makine Dylli

Be the first to review “Makine dylli me ekran | Smart Wax Heater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Smart Wax Heater online dyqan taxi

Makine dylli me ekran | Smart Wax Heater