Makine depilimi ProGemei Gm-3072

3,590 L

Ka stok

KODI: makine-depilimi-ProGemei Gm-3072 Kategori: ,

MAKINE DEPILIMI PRO GEMEI GM-3072

Për kushtet e shtëpisë, shumë femra preferojnë një depilator.

Epilatori i lehte ne perdorim dhe higjenik ju ndihmon të arrini një lëkurë të lëmuar, pa qime. E thjeshtë dhe e sigurt për t’u përdorur.

Mund të përdoret në lëkurë të thatë pa përdorimin e produkteve të veçanta. Ka nje bateri te integruar.

Epilator personal i lehtë, kompakt, i krijuar për lehtësi dhe rehati sidomos për gratë, me një dizajn të bukur dhe praktik. Epilatori funksionon me një bateri të rikarikueshme dhe merret lehtë kur udhëtoni.

Epilator Gemei GM 3072 do të ofrojë kujdes gjithëpërfshirës për trupin. Pajisja ka 5 koka unike për depilim,  peeling, pastrim fytyre dhe masazh, të cilat pershtaten lehtësisht në trup.

Thjeshtvendosni koken  që dëshironi, shtypni butonin e energjisë dhe shijoni rezultatin perfekt.

Be the first to review “Makine depilimi ProGemei Gm-3072”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

epilator gemei per femra online dyqan taxi

Makine depilimi ProGemei Gm-3072