Makine depilimi per femra 4n1 | Geemy GM 7006

1,890 L

Ka stok

 • Per nje lekure te bute.
 • Ideale per zonat intime.
 • Vjen me 4 koka me funksione te ndryshme.
 • Multifunksionale dhe e lehte ne perdorim.
KODI: 6957952270064 Kategori: , ,

MAKINE DEPILIMI PER FEMRA GEEMY 7006

Epilator Gemei GM 7006 4in1  një pajisje portative e cila është e lehtë për t’u përdorur dhe funksionon me një bateri të integruar. Nese deshironi nje lekure ideale dhe te bute atehere Geemy 7006 eshte produkti i duhur per ju.

Makine per depilim 4n1 GM 7006

Kohëzgjatja e funksionimit të vazhdueshëm me një ngarkesë është deri në 45 minuta.  Ekziston edhe një furçë për pastrimin e hundëve. Funksionon me një bateri te integruar dhe nga një rrjet 220 V. Makina e depilimit është e përshtatshme për t’a marrë me vete kudo qe ju shkoni pasi dizajni i saj i vogel j’a u mundeson per t’a pasur ne canten tuaj ne udhetime pune, pushime.

Guri shtuf është krijuar për të hequr qafe kallot, kallot dhe lëkurën e ashpër në këmbë.Si rezultat, ky model epilator zëvendëson katër pajisje të ndara.Depilatori 4n1 do të heqë qafe qimet e padëshiruara në pjesë të ndryshme të lëkurës , i projektuar gjithashtu për kujdesin e thonjve.

Ideal per depilimin e zonave intime, do të trajtojë zonat intime me delikatese. Gjithashtu ka ne paketim nje furçë pastrimi paso  gjithmonë duhet te kujdeseni për higjienën e depilatorit tuaj.

Specifikat: makine per depilim geemy 7006 ideale per femra bli online dyqan taxi
 • Punon me bateri te cilat zgjasin deri ne 45 minuta.
 • I perbere nga 4 pjese te cilat kane funksione te ndryshme.
 • Prodhuesi: Gemei
 • Fuqia: 3W
 • Tensioni: 220-240V
 • Frekuenca: 50-60 Hz
 • Zbatimi: për heqjen e flokëve të thatë dhe të lagur;
 • Koha e plotë e karikimit të baterisë: 8 orë;
 • Kokat e zëvendësueshme: 4 copë;
 • Çdo grykë ka një kapak mbrojtës;
 • Ngjyra roze
 • Furce pastrimi per sigurimin e higjenes suaj.
 • Koke per heqjen e pushit te hundes.
 • Koke per rregullimin e thonjeve.
 • Koke per pastrimin e kembeve.

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Makine depilimi per femra 4n1 | Geemy GM 7006”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine depilim per femra geemy 7006 bli online ne dyqan taxi

Makine depilimi per femra 4n1 | Geemy GM 7006