Makin rroje profesionale ENCHEN Electric Hair Clipper

2,500 L

Ka stok

KODI: i-76543422 Kategori: , ,

MAKIN RROJE PROFESIONALE ENCHEN

Makin rroje profesionale Enchen Xiaomi me dy kontrolle shpejtesie dhe nje buton per perdorim te lehte.

Permban nje kreher pozicionimi qe bllokon gjatesine e prerjes se flokeve nga 0,7 – 21 mm dhe mundeson rregullimin me nje buton per perdorim te lehte.

Koke prerese qeramike Nano. Fortesia e nano-qeramikes eshte 1,6 here me e madhe se ajo e celikut te zakonshem inoks.

Makina Enchen funksionon me shpejtesi te larte, megjithate zhurma e krijuar nga koka prerese qeramike do te jete e ulet.

Siguron nderrim fleksibel me dy shpejtesive te energjise per te permbushur nevojat e llojeve te ndryshme te flokeve.

Karakteristika:

  • Marka: ENCHEN
  • Materiali: ABS
  • Ngjyra: E zeze
  • Pesha neto: 142 g
  • Madhesia: 43 x 164 mm
  • Fuqia: 5 W
  • Tensioni: 5V
  • Koha e karikimit: 90 minuta
  • Furnizimi me fishe USB

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makin rroje profesionale ENCHEN Electric Hair Clipper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine rroje qethje enchen online ne dyqan taxi

Makin rroje profesionale ENCHEN Electric Hair Clipper