Luge prej druri per perdorim ne kuzhinen tuaj | Bli Online

2,290 L

Ka stok

18606

KODI: 3830063056174 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Jastëk Victoria Hight prej pambuku

Jastek Viktoria Hight natyror

  • Eshtë bërë nga 100% materiale natyrale, pambuku dhe mëndafshi prestigjoz.
  • I përshtatshëm per kedo qe ka shpatulla të gjera.
  • Jastëku do të sigurojë mbështetje optimale për qafën dhe kokën.
  • I larte me dimensione: 50 × 70 cm.
  • Kodi: VP0130.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Luge prej druri per perdorim ne kuzhinen tuaj | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Luge prej druri per perdorim ne kuzhinen tuaj | Bli Online