Luge per perdorim ne kuzhinen tuaj

260 L

Ka stok

18686

KODI: 3830063057928 Kategori: , , , ETIKETIMI:

Luge per perdorim ne kuzhinen tuaj

Luge me maj-prej druri

  • Ideale per kapjen dhe servirjen e te gjitha llojeve te makaronave.
  • Bërë prej druri të ngurtë dhe të qëndrueshëm.
  • Jetegjatesi e jashtezakonshme.
  • Lahet lehtesisht ne uje te rrjedhshem.
  • Kodi: VP0133

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Ene Kuzhine, Luge Druri

Be the first to review “Luge per perdorim ne kuzhinen tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Luge per perdorim ne kuzhinen tuaj