Loje lego per femije 6-14 vjec me 200 pjese LB507

1,490 L

Ka stok

KODI: 998876543530798 Kategori: ,

LOJE LEGO PER FEMIJE 6-14 VJEC

Loje LEGO per femije te moshes 6-14 vjec me mbi 200 cope puzzle.

Loja ndihmon jo vetem ne argetimin e femijeve por edhe zhvillimin e shqisave kordinuese, permiresimin e aftesive te tyre dhe kalimin  e kohes duke mesuar.

Pjeset e puzzle do te lejoje femijet te perdorin kreativitetin e tyre per te krijuar histori argetuese miqesie, duke ndertuar forma te ndryshme.

Dhurate perfekte per ditelindje apo festa te tjera te femijeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Lodra

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Loje lego per femije 6-14 vjec me 200 pjese LB507”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lego per femije 6-12 vjec bli online ne dyqan taxi

Loje lego per femije 6-14 vjec me 200 pjese LB507