Loder prej druri me top lundrues Floating ball game

790 L

Ka stok

KODI: s-98882 Kategori: ,

LODER PREJ DRURI ME TOP LUNDRUES

Loder klasike shkencore prej druri me top lundrues qe nuk eshte vetem argetuese, por meson koncepte te verteta shkencore. E bere prej druri. Vjen me dy topa prej shkume.

Demonstrimi i parimit te Bernoulli ; Topi do te qendroje lart dhe me pas duke ulur rrjedhen e ajrit do te ulet perseri ne unaze.

Bere nga dru natyral 100% me cilesi te larte me bojera jo toksike, me siperfaqe te qendrueshme dhe te lemuar.

Sfidoni familjen dhe miqte ne festat dhe pushimet tuaja me kete loje terheqese


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Loder prej druri me top lundrues Floating ball game”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder druri me top blerje online ne dyqan taxi

Loder prej druri me top lundrues Floating ball game