Loder per femije karusel Pony | Sweet Car

1,490 L

Ka stok

 • Me drita shumëngjyrëshe.
 • Dizajn rrotullues dhe i vecante.
 • Me muzike dhe melodi te bukur.
 • Material cilesor dhe rezistent
 • Madhësia e produktit: Përafër. 20 x 20 x 14 cm
 •  Kërkon 3 bateri AA 1.5V te cilat nuk përfshihen.
KODI: i20100030 KATEGORIA:

LODER PER FEMIJE KARUSEL PONY

Karusel per femije, nje loder kaq interesante per femijet e vegjel.Me rrotullim dhe muzike te bukur. Do te ndihmoje femijet tuaj ne zhvillimin e imagjinates se tyre. Loder ideale per t’u dhuruar ne ditelindje festa te ndryshme etj. Me drita shumengjyreshe dhe te bukura. Dizajn i vecante dhe material cilesore dhe rezistent.

Specifikat:karusel loder per femije bli online dyqan taxi
 • Me drita shumëngjyrëshe.
 • Dizajn rrotullues dhe i vecante.
 • Me muzike dhe melodi te bukur.
 • Material cilesor dhe rezistent
 • Madhësia e produktit: Përafër. 20 x 20 x 14 cm
 •  Kërkon 3 bateri AA 1.5V te cilat nuk përfshihen.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Lodra

Be the first to review “Loder per femije karusel Pony | Sweet Car”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder per femije karusel pony bli online dyqan taxi

Loder per femije karusel Pony | Sweet Car