Llampe multifunksionale me drite LED | L4 Lamp Speaker With Wireless Charger

3,500 L

Ka stok

 • Llampe me drite LED me kater funksione.
 • Karikon telefonin nepermjet wireless.
 • Mund te degjoni kenget tuaja te preferuara.
 • Praktike dhe moderne.
KODI: llampe-me-drite-led Kategori: , ,

LLAMPE ME DRITE LED 4N1

Llambë me drite Led me shumë funksione 4 në 1, llampë tryeze, speaker, buetooth dhe funksion të karikimit me wireless. Nëse jeni duke pushuar gjatë natës, shijoni muzikën ndërsa karikoni telefonin tuaj nën një dritë të verdhë të ngrohtë.

Llampe me drite LED dhe Karikues 2n1

Funksioni i karikimit pa tel mbështet celularë me funksion të karikimit pa kabull ose karikim të celularëve të tjerë përmes adaptorit të karikimit pa tel. Llampa ka tre mënyra ndriçimi, klikoni në modalitetin e ndryshimit, shtypni gjatë butonin e prekjes për të rregulluar shkëlqimin e punës, studimin dhe pauzën.

Teknologjia Bluetooth 4.2 thjeshton lidhjen midis IOS dhe pajisjeve Android. Perbehet nga 14 rruaza të lehta LED të buta, 7 rruaza të ftohta dhe 7 rruaza të ngrohta janë të shpërndara në mënyrë të barabartë. Teknologjia e re stimulon temperaturën e ngjyrës së syve, e pa dëmtuar sytë.Tub i fortë silikoni mund të përkulet sipas deshires suaj.

Specifikat:llampe me drite led bli online ne dyqan taxi
 • Modaliteti i furnizimit me energji Furnizimi me energji USB.
 • Materiali: ABS + xhel silicë.
 • Madhësia e produktit: 12x34cm.
 • Versioni Bluetooth: V 4.2.
 • Fuqia e vlerësuar: USB, 5V 0.5a.
 • Përgjigja e frekuencës: 18-20 k Hz.
 • Distanca efektive është 10 metra.
 • Numri i rruazave të llambave: 7 dritë të ftohtë / 7 dritë të ngrohtë.
 • Ndriçimi i rruazës së llambës: 28 lumen ± 2 për rruaza.
 • Fuqia: 2 w.
 • Errësimi në shumë nivele: tre nivele shkëlqimi (ndriçimi i rregullueshëm).
 • Hyrja: 5 v / 3 a.
 • Ndërfaqja e hyrjes: mikro-usb.
 • Distanca e transmetimit: 2-3 mm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Abazhur

Be the first to review “Llampe multifunksionale me drite LED | L4 Lamp Speaker With Wireless Charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llampe me drite led 4n1 blerje online ne dyqan taxi

Llampe multifunksionale me drite LED | L4 Lamp Speaker With Wireless Charger