Llampe dekorative 3D me flake | Flammen Lampe

1,500 L

Ka stok

 • Llampe dekorative 3D.
 • Perfekte per te krijuar atmosfere.
 • 3D Llampë me Flakë të Varur.
 • Furnizimi me energji elektrike.
 • Madhësia: 20cm x 20cm x 12cm.

 

 

KODI: i2010006-flammen-lamp KATEGORIA:

LLAMPE DEKORATIVE 3D ME FLAKE

Një llampe dekorative me flakë e bukur mëndafshi që dridhet pa rreziqet të zjarrit të vërtetë.  Llambë Brazier mund të sigurojë ndriçim për ju kur kërkoni të krijoni një skenë mesjetare ose të krijoni nje kështjellë fantazie.

LLAMPE ME FLAKE

Bërë me plastikë të fortë ABS dhe ndezur nga dritat LED portokalli, drita e flakës do t’ju zgjasë në shumë raste dhe ngjarje. Konsumi i ulët i energjisë, performanca e qëndrueshme e ndriçimit dhe rezistencen e shërbimit prej 20000 orë.

Mund ta instaloni llambën në mur ose thjesht ta vendosni në një sipërfaqe të sheshtë. Futet në një prizë elektrike standarde dhe me pas filloni të shijoni një flakë të bukur mëndafshi.

Drita e simuluar me flakë është e shkëlqyeshme për përdorim të jashtëm ose të brendshëm, e përsosur për Halloween, ose si ndriçim i humorit në një parti, klub ose shfaqje pushimesh.

SPECIFIKIMET:llmape dekorative per halloween bli online dyqan taxi
 • VoltazhI: 90 -260 V.
 • 16-20W.
 • Materiali: ABS plastikë + fibra.
 • 3D Llampë me Flakë të Varur.
 • Furnizimi me energji elektrike.
 • Madhësia: 20cm x 20cm x 12cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Llampe dekorative 3D me flake | Flammen Lampe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llampe dekorative 3d me flake

Llampe dekorative 3D me flake | Flammen Lampe