Llambe ne forme topi per femijet | Drite Led Football Design

1,390 L

Ka stok

 • Llambe Led ne formen e topit te futbollit.
 • 40W
 • Ekonomike dhe e sigurt.
 • Ndricim i larte.
 • Dizajn inovativ dhe terheqes.
KODI: i2010001-Football-Design Kategori: , , , ,

LLAMBE NE FORME TOPI PER FEMIJET

Dizajn i ri i llambe ne forme topi te futbollit per femijet.Drita e dhomës me një dizajn të ri me formë te topit te futbollit 40W. Me njësinë qendrore brenda, kjo dritë siguron mbrojtje në rast të mbingarkesës, qarkut të shkurtër dhe tensionit.

Përveç kësaj, ajo është super e ndritshme. Nuk do të ketë zonë të errët kur drita është e ndezur. Kjo dritë gjithashtu kursen energji me vetëm konsum 40W, duke kursyer energji deri në 60% krahasuar me llambat tradicionale.

Specifikimet:drite led ne formen e topit bli online dyqan taxi
 • Ngjyra: e bardhë, e kuqe, blu, jeshile, portokalli.
 • Fuqia: 40W.
 • Tensioni: 85-265V, 50/60 HZ.
 • Madhësia (rreth): shpalosur: 24 * 24 * 14,8 cm / 9,45 * 9,45 * 5,83 inç; palosur: 12 * 12 * 14,8cm / 4,72 * 4,72 * 5,83 inç
 • Pesha bruto: rreth 280g
 • Lumen: dritë e bardhë 2400lm
 • E bardhë e ftohtë: 6500K
 • Materiali: ABS, PP, PC
 • Mbajtësi i llambës: E27
 • Niveli i mbrojtjes: IP44
 • Treguesi: 80-90
 • Këndi i rrezes: 360 gradë
 • Perdoret: dhoma e ndenjes, dhoma e gjumit, garazhi, korridori, hotel, restorant, qendra tregtare, etj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Llambe ne forme topi per femijet | Drite Led Football Design”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llambe led ne formen e topit 40w bli online dyqan taxi

Llambe ne forme topi per femijet | Drite Led Football Design