Llambe LED ne forme guaske Shell Lamp

1,990 L

Ka stok

KODI: g-223341 Kategori: ,

LLAMBE LED NE FORME GUASKE

Llambe led me dizajn ne forme guaske terheqese dhe e bukur per dhomen tuaj.

E pershtatshme per tavolinen tuaj, prane krevatit apo edhe sallon. Me aftesite e saj ne ndryshimin e ngjyrave dhe stilin modern do te pershtatet me cdo ambient.

Nje perle ndricuese per shtepine tuaj qe do te krijoje atmosferen e oqeanit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Llampa

Ngjyra

Be the first to review “Llambe LED ne forme guaske Shell Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llambe led forme guacke online ne dyqan taxi

Llambe LED ne forme guaske Shell Lamp