Llambe dekorative me drite LED | Cotton ball lamp

1,200 L

BluE KuqeE verdheJeshile
Pastro
KODI: llambe-me-drite-led Kategori: , ,

LLAMBE DEKORATIVE ME DRITE LED 

Llampe dekorative e cila mund te perdoret per cdo rast te vecante por edhe ne perditshmerine tuaj, ne shtepi, zyre apo ambjente te ndryshme. E pershtatshme per t’u vendosur ne cdo pjese te shtepise suaj. E thjeshte dhe me dizajn teper te vecante. Miqte tuaj do te ngelen te mahnitur sa here te vizitojne shtepine tuaj dhe te kaloni nje kohe te kendshme nen driten e cila fale qetesi.

Llambe me drite LED per shtepine tuaj

Nje llambe me nje dizajn teper te vecante, vec per ju. Dizajni i grepit ku nepermjet tije do t’i varni llambat ku te deshironi i cili eshte modern dhe do te pershtatet me cdo dhome te shtepise suaj.

Llambë e hollë  e mbështjelle nga fijet e pambukut te cilat i bejne keto llamba akoma edhe me te vecanta dhe terheqese per syrin tuaj.Mjafton te tërhiqni butësisht litarin e varur në llambë, llamba do të ndizet dhe fiket.
Ruajtja e energjisë së baterisë, instaloni mund të përdoret bateri 3 X 7.

Cdo nate do te behet edhe me e vecante me Llambat dekorative qe ne kemi sjelle per ju! Mos hezitoni t’i porosisni sepse me siguri eshte nje llambe dekorative qe nuk duhet t’i mungoje shtepise suaj.

Specifikat:llambe dekorative me drite led bli online ne dyqan taxi
  • Burimi i dritës: 10 LED
  • Gjatësia e litarit: 100cm
  • Diametri bal: 10cm
  • Tekstili i materialit: ABS / PS
  • Furnizimi me energji elektrike: 3xAAA (Nuk Përfshihet)
  • Dimensioni i Paketimit: Gjatësia 21cm x Gjerësia 11cm x Lartësia 11cm
  • Pesha: 0,13 kg

    Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Llambe dekorative me drite LED | Cotton ball lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llampe dekorative me drite led blerje ne dyqan taxi

Llambe dekorative me drite LED | Cotton ball lamp