Litar Fitnessi per stervitje

490 L

Ka stok

KODI: Litar Fitnessi per stervitje Kategori: , , ,

LITAR FITNESSI PER STERVITJE

Litari i kërcimit për stërvitje  formon qëndrimin, durimin dhe rregullon ritmin kardiovaskular, ndërsa rrit tensionin e muskujve në të gjithë trupin tuaj.

Një mundësi e shkëlqyeshme për boksin, artet marciale të përziera me stërvitjen.  Dizajni i tij parandalon përdredhjen, mbështjelljen ose përkuljen si litarët e tjerë të fitnesit.

Siguron rrotullim të qëndrueshëm pasi litari  i kërcimit mund të përballojë ngarkesa të rënda, duke sjellë një ushtrim perfekt.

Gjithashtu siguron efikasitet  për profesionistët elitarë të fitnesit.

Litar kercimi | Komfort maksimal

Ndertuar me doreza ergonomike të lehta të mbuluara me mbeshtjellje të butëprej 6 ” për një kapje tepër të rehatshme dhe të fortë, kështu që të mund të përfitoni sa më shumë nga ushtrimet tuaja.

Litar i telit PVC: Litari i telit prej çeliku të endur është i veshur me PVC, i cili përmban jetë të gjatë shërbimi dhe siguron jetë maksimale të shërbimit dhe parandalon çarjen ose thyerjen.

Gjatësia eshte e rregullueshme: dizajni me litar të gjatë 9 metra, mund të rregullohet shpejt në përputhje me gjatësinë tuaj.

I përshtatshëm për të rritur dhe fëmijë.

Specifika

Materiali: plastikë + kushineta + tel çeliku + PVC

Ngjyra: E kuqe e zezë 

Gjatësia e dorezës 16cm, diametri i litarit 4mm (gjatësia e litarit mund të rregullohet sipas lartësisë).

I papërshkueshëm nga lagështia, miqësor me mjedisin, i butë dhe i rehatshëm.

 

Be the first to review “Litar Fitnessi per stervitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

litar stervitje online ne dyqan taxi

Litar Fitnessi per stervitje