Leve lojerash me wireless V8 Gamepad

1,590 L

Ka stok

– Modeli: V8
– Bluetooth: 3.0
– Distanca e transmetimit: 8m
– Bateria: 400 mAh bateri li-ion (e integruar)
– Koha e perdorimit: 1 ore

KODI: i232330 Kategori: ,

LEVE LOJERASH V8

Leve lojerash Gamepad V8 i pershtatshem per PC/Laptop/P3/P4/TV.  Per PC Windows 7/8/10/Switch/TV Box/Laptop/Telefona inteligjente Android dhe IOS.

Dizajn ergonomik dhe kapje e sigurt me teksture qe nuk rreshqet gjate perdorimit.

Celesat makro te personalizueshem ne pjesen e pasme te kontrolluesit.

Specifika:

– Modeli: V8
– Bluetooth: 3.0
– Distanca e transmetimit: 8m
– Bateria: 400 mAh bateri li-ion (e integruar)
– Koha e perdorimit: 1 ore
– Koha e karikimit: 2 – 3 ore


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Leve kontrolli

Main Menu

leve kompjuteri v8 online ne dyqan taxi

Leve lojerash me wireless V8 Gamepad