Lekundese per femije | Baby Smart Swing

2,390 L

Ka stok

KODI: 998876543530747 KATEGORIA:

LEKUNDESE PER FEMIJE BABY SMART SWING

Kjo lekundese per femije eshte kombinimi perfekt i sigurise dhe komoditetit.

Bere nga material me cilesi te larte ekologjik, jo toksik dhe miqesore me ambientin.

Perfekte per te zhvilluar aftesite e hershme tek femijet dhe per te kaluar kohen e tyre te lire duke u argetuar.

Lekundesja mund te vendoset ne oborrin e shtepise ose edhe ne ambientet e brendshme fale dizajnit te saj praktik.

Eshte e pershtatshme per femije te moshes 1 deri ne 5 vjec. Baza e saj eshte e sigurt dhe e qendrueshme per siguri te plote te perdorimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Lekundese per femije | Baby Smart Swing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lekundese per femije ne shitje online dyqan taxi

Lekundese per femije | Baby Smart Swing