LED Ring Light | Phone stander me 3 ngjyra

5,500 L

Ka stok

 • Punon përmes USB.
 • Llamba LED dhe konsum i ulët.
 • Temperaturat e ngjyrave: 6500K, 5000K, 3200K.
 • Konsumi i energjisë: 12w.
 • Diametri i unazës 26cm.
 • Madhësia e telefonit celular: nga 5.5cm në 8cm.
KODI: LED Ring Light Kategori: , ,

LED RING LIGHT PHONE STANDER

Mbështetëse per telefonin celulare me unazë LED. Eshte ideale per te punuar me te neStudio për Video – SRL- 808. Me disa funksione te ndryshme për të rregulluar intensitetin e dritës deri ne 8 nivele të ndryshme për të pasur gjithmonë një ndriçim të përsosur dhe sipas deshires suaj.

DRITE LED PER VIDEO DHE FOTO

LED Ring Light vjen me 3 temperatura të ndryshme ngjyrash ose ngjyra ndriçimi, 4500K ne ngjyren e bardhë, 3500K ne ngjyren natyrale, 2500K ne ngjyren pak me te ndezur. Me këtë funksion, ju do të jeni në gjendje të rregulloni ndriçimin me ngjyrat e zonës përreth, si dhe me subjektin e fotografisë.

Një mbajtëse 360 grade për celularin për të rregulluar këndin e shikimit e shume te tjera. Baza metalike për qëndrueshmëri te larte dhe foto plotesisht me kualitet te lart

Specifikimet:drite led ring led blerje online dyqan taxi
 • Punon përmes USB.
 • Llamba LED dhe konsum i ulët.
 • Temperaturat e ngjyrave: 6500K, 5000K, 3200K.
 • Konsumi i energjisë: 12w.
 • Diametri i unazës 26cm.
 • Madhësia e telefonit celular: nga 5.5cm në 8cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “LED Ring Light | Phone stander me 3 ngjyra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

led ring light bli online dyqan taxi

LED Ring Light | Phone stander me 3 ngjyra