Kuti organizuese me permasa 40x30x26 cm

990 L

Ka stok

  • Kuti organizuese.
  • Material i plote PVC.
  • Dizenjo e thjeshte dhe elegante.
  • Mund te vendosni aksesore , libra, rroba dhe cdo gje qe ju deshironi.
  • Permasat 40x30x26 cm.

Organizues me kapak

Vendosni ne kutine organizuese cdo gje qe deshironi dhe ruajeni aty per nje kohe te gjate.

Vendosni cdo gje ne kete organizues rroba , lodra ,aksesore ,libra apo edhe kavanozat e konservuar.

Materiali eshte i plote dhe i padepertueshem nga pluhuri apo insektet.

Ne rast se behet pis mjafton ta pastroni me nje pecete te lagur.

Ne pjesen e siperme ka nje kapak i cili izolon pjesen e brendeshme te kutise.

Dizajni eshte i thjeshte dhe i kombinueshem me cdo ambient.

Kutine mund ta vendosni ne dollap , nen krevat apo kudo tjeter.

Hapsira ne brendi eshte e konsiderueshme.

Permasat e kutise jane 40x30x26 cm.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kuti organizuese me permasa 40x30x26 cm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kosh organizues me kapak

Kuti organizuese me permasa 40x30x26 cm