Kulluese praktike per enet

4,990 L

Ka stok

KODI: kulluese-per-enet Kategori: , ,

KULLUESE PRAKTIKE PER ENET

Kulluese per enet me dizajn unik.

Perfekte per kullimin dhe organizimin e eneve tuaja. Rafte për ruajtjen e eneve te kuzhines mbi lavaman, Mbajtëse enësh për lavaman me material shume rezistent prej çeliku të pandryshkshëm, eshte ajo cka i nevojitet kuzhinet tuaj.

Madhësia e raftit është 33,5 “L x 12,6” W x 20,5 “H (madhësia e brendshme: 32,5” L x 12,6 “W x 20,5” H). Ai i përshtatet të gjithë lavamaneve  32 1/2 inç, ose dhe me te vegjel.

Ajo ofron shumë hapësira të ndryshme ruajtje për sende të ndryshme, gjë që ndihmon për ta mbajtur kuzhinën tuaj të rregullt dhe per te shmangur rremujen qe krijohet zakonisht.

Projektim funksional dhe inovativ qe perfshin mbajtëse në këmbë  1 copë, raft harku , raft enësh xshportë frutash , mbajtëse detergjenti , mbajtëse thike, mbajtëse tabakaje per prerjen e mishit.

Be the first to review “Kulluese praktike per enet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raft mbajtes kuzhine per enet dyqan taxi

Kulluese praktike per enet

WhatsApp chat