Kulete me mjete shkollore me personazhe PJ Masks

790 L

Ka stok

KODI: kulete-shkolle Kategori: , ,

KULETE ME MJETE SHKOLLORE PJ MASKS

Kulete shkolle per femije me mjete shkollore dhe personazhet e tyre te preferuar vizatimor PJ Masks.

E pajisur me dy ndarje me zinxhir per te vendosur ngjyrat, lapsat, gomen dhe te gjitha mjetet e tjera shkollore te nevojshme.

Materiali i kuletes eshte shume rezistent dhe cilesor, per perdorim afatgjate. Zinxhir i sigurt dhe mbyllje e plote per sigurine e artikujve shkollore.

Ideale per ta vendosur ne canten e shkolles te femijeve per te pasur me vete mjetet e nevojshme.

Aksesori i domosdoshem per kete fillim shkollor, do te jete i preferuari i vogelusheve fale pamjes unike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

kulete

Ngjyra

Be the first to review “Kulete me mjete shkollore me personazhe PJ Masks”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kulete shkolle per femije blerje online ne dyqan taxi

Kulete me mjete shkollore me personazhe PJ Masks