Kukull loder qe flet Charisma talking doll

4,390 L

Ka stok

KODI: b221210034 Kategori: , ,

KUKULL LODER QE FLET

Kukull loder qe flet dhe kendon, me dizajn te vecante dhe cilesi te larte.

Krahet, kembet dhe shputat e kukullës mund te perkulen, nyjet mund te rrotullohen duke e vendosur kukullen sipas pozicionit qe femijet deshirojne.

Floket e saj janë te bute dhe me shkelqim dhe mund te krihen. Bere nga silikoni i bute dhe materiale ABS miqesore me mjedisin.

Informacione:

  • Kukull loder qe flet/ leviz/ kendon/ninulla
  • Me fustan te stilit gotik
  • E pershtatshme per femije te moshes mbi 3 vjec.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Kukulla

Be the first to review “Kukull loder qe flet Charisma talking doll”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull loder qe flet online ne dyqan taxi

Kukull loder qe flet Charisma talking doll