Kufje wireless me unaze metalike HOCO EW23

1,890 L

Ka stok

KODI: i220026 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS ME UNAZE METALIKE

Kufje wireless me dizajn unik me unaze metalike. Teknologji Bluetooth V5.3 i permiresuar qe sjell lidhje me te shpejte pa vonesa ne transmetim audio.

Fillimisht ktheni unazen metalike per te hapur kapakun e kufjeve, kerkoni dhe lidhni Bluetooth-in me ate te smartphone , sinjali Bluetooth i kufjeve eshte “HOCO EW23”.

Specifika:

 • Marka HOCO
 • Model EW23
 • Ngjyre E zezë, e bardhë, e artë
 • Materiali Silikoni
 • Bluetooth V5.3
 • Distanca e transmetimit 10 m
 • Kapaciteti i baterise 400 mAh
 • Koha e thirrjes 3 ore
 • Koha e muzikes 5 ore
 • Koha e gatishmerise 200 ore
 • Koha e karikimit 1.5 ore

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje wireless me unaze metalike HOCO EW23”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hoco ew23 kufje me unaze metalike online ne dyqan taxi

Kufje wireless me unaze metalike HOCO EW23