Kufje Wireless me kuti karikimi | T11 TWS

2,000 L

Ka stok

KODI: i-2120730 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS ME KUTI KARIKIMI | T11 TWS

Kufje me wireless dhe Bluetooth T11 Tws, me peshe te lehte dhe te papershkueshme nga uji.

Pershtatshmeri e larte me sistemet iOS dhe Android, krijon lidhje automatike ne menyre direkte pas lidhjes se pare.

Te pajisura me butona te kontrollit qe ju lejojne te luani dhe te ndaloni muziken, te pergjigjeni dhe te mbyllni telefonatat si dhe te aktivizoni kontrollin e zerit te telefonit.

Dizajn ergonomik qe pershtatet me se miri me formen e veshit, me mbrojtese te buta dhe cilesi te larte jo vetem qe ju sjellin nje pervoje te rehatshme, por gjithashtu nuk do te bien as gjate vrapimit dhe ecjes.

Versioni Bluetooth 5.0, siguron lidhje me te shpejte dhe me te qendrueshme.

Kufjet do te prodhojne ze stereo me cilesi te larte, qartesi dhe bas te permiresuar. Cojeni degjimin e muzikes ne nje nivel me te larte.

Karakteristikakufje tws me kase blerje online ne dyqan taxi

  • Materiali: ABS
  • Modeli Bluetooth: TWS-T11
  • Versioni Bluetooth: 5.0
  • Koha e Luajtjes se muzikes: 4-5 ore
  • Tensioni i punes: 3.15-4.2V
  • Koha e bisedes: 5 ore
  • Ndjeshmeria: 108 +/- 3dB
  • Kapaciteti i nje kufje: 45mAh
  • Kapaciteti i Kutisë së Karikimit: 1800mAh
  • Koha e karikimit të kufjeve: 1 orë

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje Wireless me kuti karikimi | T11 TWS”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje tws t11 ne shitje online ne dyqan taxi

Kufje Wireless me kuti karikimi | T11 TWS