Kufje TWS me Bluetooth | Haylou MoriPods

3,900 L

Ka stok

Haylou Moripods sjell efikasitet te jashtezakonshem te transmetimit dhe tingull me te paster dhe te qarte me bas te fuqishem.

KODI: i21721635 Kategori: ,

KUFJE TWS ME BLUETOOTH | HAYLOU MORIPODS

Reduktimi i zhurmes se thirrjes CVC, te pajisura me mikrofon te dyfishte, per tingull me te paster dhe te qarte.

E pajisur me cipin kryesor Qualcomm QCC3040 dhe Bluetooth V5.2, Haylou Moripods sjell efikasitet te larte te transmetimit dhe pervoje te pakufizuar.

Perputhshmeri me e gjere  me Android / iOS / tablet / kompjuter.

Kufje Haylou Moripods TWS me Bluetooth

Kufjet Haylou Moripods mundesojne bas te fuqishem dhe nota te larta, fale njesise se prodhimit te zerit me permasa te medha 12 mm.

Dizenjuar me stil elegant dhe shume praktik ne perdorim, nje kufje e vetme peshon vetem 3.9g.

Haylou MoriPods do t’ju shoqerojne gjate gjithe dites fale jetegjatesise se baterise se tyre deri ne 24 ore. 

Kaloni nga nje kufje tek tjetra permes modalitetit mono dhe stereo.

Specifika

  • Marka: Xiaomi Haylou
  • Modeli: MoriPod
  • Lloji: TWS (True Wireless)
  • Bluetooth : 5.2
  • Çipi: Qualcomm 3040
  • Frekuenca: 2.402 2.48 GHz
  • Distanca efektive: 10 metra

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje TWS me Bluetooth | Haylou MoriPods”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje tws moripods haylou ne shitje online dyqan taxi

Kufje TWS me Bluetooth | Haylou MoriPods