Kufje me fisha per lojera elektronike Konfulon HS 01

1,900 L

Ka stok

KODI: h-2344452 Kategori: ,

KUFJE ME FISHA KONFULON HS 01

Kufje me fisha Konfulon per te luajtur lojerat elektronike te preferuara dhe per te degjuar muziken me bass te fuqishem.

Me kufjet Konfulon, ju mund te perjetoni muziken ne cilesine me te mire te zerit ne veshin tuaj.

Konfulon HS 01 permban altoparlant dhe mikrofon te integruar  per telefonata.

Ndjeshmeria e larte dhe pergjigja e gjere e frekuences krijojne nje pervoje te favorshme degjimi. Drejtuesit transmetojne tinguj te qarte, me shtremberim minimal.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me fisha per lojera elektronike Konfulon HS 01”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje konfulon per lojera bli online ne dyqan taxi

Kufje me fisha per lojera elektronike Konfulon HS 01