Kufje me Bluetooth TWS | Airpods Pro 5s ne shitje

2,500 L

Ka stok

KODI: i-2120761 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH TWS | AIRPODS PRO 5S

Kufje me Bluetooth Airpods Pro 5s me lidhje te lehte automatike pas lidhjes se pare me pajisjet tuaja.

Te pajisura me Google Assistant per te rregulluar volumin, per te ndryshuar kengen, per te bere nje telefonate, apo edhe per te marre udhezime.

Karikoni AirPods tuaj shpejt dhe me lehtesi me ane te kutise se tyre te karikimit.

AirPods perdorin sensore optike qe zbulon kur ju i vendosni ne vesh apo dhe i hiqni.

Karakteristika

  • Madhesia e produktit: 12 x 8 x 3cm
  • Verison BT: V5.0
  • Distanca e operimit: 10-15M
  • Koha e bisedës: 2.5 ore
  • Koha muzikore: 2.5 ore
  • Bateria e kufjeve: 35mah
  • Sistemi: Android / IOS

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me Bluetooth TWS | Airpods Pro 5s ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

airpods pro5 ne shitje online dyqan taxi

Kufje me Bluetooth TWS | Airpods Pro 5s ne shitje