Kufje me Bluetooth True Wireless Redmi Buds 3

4,490 L

Ka stok

KODI: h-22345600 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH REDMI BUDS 3

Shijoni tingullin ne levizje me Redmi Buds 3, kufje me Bluetooth True Wireless, me nje dizajn praktik pa fisha.

Cipi shoqerues Qualcomm QCC3040, suporton Bluetooth 5.2 dhe kodek aptX, ofron lidhje te shpejte dhe te qendrueshme, si dhe reduktim aktiv te zhurmes gjate telefonatave.

Forma e rehatshme gjysme ne vesh do ti beje akoma me te lehta per tu perdorur, te pajisura me mbrojtje IP54 nga uji dhe pluhuri.

Buds 3 jane te pajisura me sensore per te zbuluar nese i hiqni ato nga veshi juaj. Ne momentin qe do te hiqni kufjet nga veshi audio do te ndalet duke kursyer keshtu jetegjatesine e baterise.

Specifika:

  • Kufje me Bluetooth Redmi Buds 3
  • Lidhje me vale Bluetooth 5.2
  • Gama e komunikimit 10 m
  • Jetegjatesia e baterise rreth 20 ore
  • Luajtja e muzikes rreth 5 ore
  • Lloji karikimit type c

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me Bluetooth True Wireless Redmi Buds 3”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje pa fisha redmi buds 3 online ne dyqan taxi

Kufje me Bluetooth True Wireless Redmi Buds 3