Kufje me Bluetooth Lenovo | TWS Earphone

2,200 L

Ka stok

  • Lenovo TWS BT Earbuds
  • Modeli: QT83
  • Ngjyra: E zeze
  • Bateria: 450mAh
KODI: kufje-me-bluetooth-lenovo Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH LENOVO TWS

Kufjet me Bluetooth sigurojne nje  tingull stereo perfekt, duke krijuar nje atmosfere te kendshme kur i perdorni.

Anuluesi automatik i zhurmes e ben tingullin me te qarte dhe me mbreselenes.

Kufjet mundesojne lidhje me Bluetooth ne nje distance prej 10 metra pa nderprerje.

Modalitetet e dyfishta te kufjeve sigurojne cilesine autentike te zerit edhe nese vendosni vetem njeren prej tyre.

Kufje me bluetooth TWS

Kufjet TWS me Bluetooth jane ne perputhje me iOS dhe Android, pa kufizimin e sistemit te aplikuar.

Tingulli stereo qe ofron e ben me te qarte biseden dhe muziken,  duke ju dhene akome me shume argetim.

Karakteristika

  • Lenovo TWS BT Earbuds
  • Modeli: QT83
  • Ngjyra: E zeze
  • Bateria: 450mAh
  • Distanca e lidhjes: Rreth 10m
  • Pesha: 150g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me Bluetooth Lenovo | TWS Earphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lenovo qt83 tws kufje me bluetooth ne shitje online dyqan taxi

Kufje me Bluetooth Lenovo | TWS Earphone