Kufje me Bluetooth dhe ekran dixhital N1 Picun

2,500 L

Ka stok

KODI: H-9987899 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH DHE EKRAN N1

Kufje me Bluetooth dhe ekran te pershtatshme per perdorim te perditshem.

Te pajisura me ekranin dixhital per te treguar muziken. Perdorim universal, mund te perdoret per Kompjuter, PC, Tablet , smartphone etj.

Dizajn i rehatshem qe mund te perdoret edhe gjate stervitjes tuaj fizike.

Specifika:

  • Marka: Picun
  • Modeli: N1
  • Performanca e papërshkueshme nga uji: IPX5
  • Me veshje mbrojtese per veshin
  • Lloji i kufjeve: wireless

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me Bluetooth dhe ekran dixhital N1 Picun”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje picun n1 me wireless online ne dyqan taxi

Kufje me Bluetooth dhe ekran dixhital N1 Picun