Kufje me Bluetooth 5.0 | Airpods Air 2

2,400 L

Ka stok

  • Kontrolli i prekjes
  • Bluetooth V5.0 + EDR
  • Kapaciteti i kufjeve: 35 mAh
  • Kutia e karikimit: Bateri 400mAh
  • Te pajtueshme me: Laptop, Audio Player, Tablet, Celular
KODI: i-2120747 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH 5.0 | AIRPODS AIR 2

Kufje wireless te pajisura me teknologjine me te perparuar me Bluetooth sigurojne nje lidhje te shpejte dhe te qendrueshme.

Kontrolloni  thirrjet audio me lehtesi me ane te prekjes shumefunksional dhe mikrofonit te integruar ne secilen kufje.

Pervec kesaj me ane te touch, mund te luani / ndaloni nje kenge dhe te aktivizoni asistentin e zerit.

Me tingull jashtezakonisht te qarte dhe performance te larte akustike.

Airpods Air 2 kufje wireless

Ne krahasim me kufjet e tjera me Bluetooth, keto kufje ju japin nje pervoje revolucionare te lidhjes automatike, thjesht hapni kutine e tyre dhe kufjet do te lidhen automatikisht me pajisjet Bluetooth.

Dizajni ergonomik siguron rehati optimale per nje kohe te gjate perdorimi, e cila eshte ideale per stervitje dhe udhetime ditore.

Kufjet Bluetooth sigurojne deri ne kater ore kohe degjimi perpara se te keni nevoje ti vendosni perseri ne kuti per t’u rimbushur.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me Bluetooth 5.0 | Airpods Air 2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

airpod air 2 ne shitje online ne dyqan taxi

Kufje me Bluetooth 5.0 | Airpods Air 2