Kufje Angelic Sounds Ipipoo | Wireless Earphone

1,990 L

Ka stok

Karakteristika
  • Shijoni muzike tuaj ne cdo cast dhe merrni thirrje telefonike nderkohe qe po sterviteni.
  • Bluetooth 4.2, perjetoni muziken e qendrueshme dhe tingujt e paster.
  • Distanca e operimit deri ne 10 metra.
  • Koha e karikimit 1 ore e 30 minuta ndersa koha e operimit deri ne 4 ore.
KODI: kufje-ipipoo-angelic-sounds Kategori: ,

Kufje Angelic Sounds Ipipoo | Wireless Earphone

Kufje Angelic Sounds Ipipoo | Wireless Earphone

Karakteristika
  • Shijoni muzike tuaj ne cdo cast dhe merrni thirrje telefonike nderkohe qe po sterviteni.
  • Bluetooth 4.2, perjetoni muziken e qendrueshme dhe tingujt e paster.
  • Distanca e operimit deri ne 10 metra.
  • Koha e karikimit 1 ore e 30 minuta ndersa koha e operimit deri ne 4 ore.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Be the first to review “Kufje Angelic Sounds Ipipoo | Wireless Earphone”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje Angelic Sounds Ipipoo | Wireless Earphone

Kufje Angelic Sounds Ipipoo | Wireless Earphone