Krevat per femije dhe cante 2 ne 1 Sleeping bag

2,190 L

Ka stok

KODI: i-976977 KATEGORIA:

KREVAT PER FEMIJE DHE CANTE 2 NE 1

Bere nga materiali super i bute dhe nje jastek i rehatshem per ta mbajtur femijen tuaj komod dhe rehat ndersa flene.

Happy Nappers kane  zinxhir terheqes anash, ne menyre qe femija juaj te fleje brenda tij duke qendruar ngrohte dhe ne menyre te rehatshme.

Materiali prej pelushi me cilesi premium i cdo personazhi mund te lahet ne makineri ne ciklin delikat per ta pasur gjithmone te paster.

I pershtatshem per femije 3 deri ne 7 vjec, per mbremje plot argetim apo udhetime, kamping etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Dyshek

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Krevat per femije dhe cante 2 ne 1 Sleeping bag”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

happy nappers kids dyshek per femije online ne dyqan taxi

Krevat per femije dhe cante 2 ne 1 Sleeping bag