Krem qetesues kundra dhimjeve | Pain relief

1,350 L

Ka stok

KODI: krem-qetesues KATEGORIA:

KREM QETESUES KUNDRA DHIMBJEVE

Nje krem qetesues kunder reumatizmes dhe dhimbjeve te trupit ne total.

Kremi eshte me rezultate te larta ndaj dhimbjeve reumatike ne shpatulla, brryla, nyje te duarve dhe kembeve, gjunje, shpine dhe shume dhimbjeve te tjera. Gjithashtu sheron plasaritjen neper thembra.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Krem qetesues kundra dhimjeve | Pain relief”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cream pain relief

Krem qetesues kundra dhimjeve | Pain relief