Krem qetesues kunder ekzemave | Hemani 50 ml

1,200 L

Ka stok

KODI: L-2120211 Kategori: ,

KREM QETESUES KUNDER EKZEMAVE | HEMANI

Krem Hemani kunder ekzemave i formuluar me perberes thelbesore per te siguruar lehtesim nga lekura e thate, kruarjet dhe irritimet te shkaktuara nga ekzema.

Relief Cream ka perberje natyrale bimore dhe lehteson ekzemat gjate aplikimit te rregullt duke vene re efektet pozitive ne nje kohe te shkurter.

Perberesi kryesor i saj eshte vaji Cade dhe rreshira e saj. Ky vaj ka veti te larta antiseptike, e enjohur per perdorim te gjere per psoriazen, ekzemat dhe zbokthin.

Aplikoni kremin ne zonat e prekura nga ekzema 2-3 here ne dite rregullisht per te pare efektet pozitive te tij.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kremra

Ngjyra

Masa

50 ML

Be the first to review “Krem qetesues kunder ekzemave | Hemani 50 ml”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem kunder ekzemave ne shitje onlne ne dyqan taxi

Krem qetesues kunder ekzemave | Hemani 50 ml