Krem per rritjen e gjoksit |Orchid Breast

1,350 L

Ka stok

KODI: krem-per-rritjen-e-gjoksit KATEGORIA:

KREM PER RRITJEN E GJOKSIT | ORCHID BREAST CREAM 

Krem me perberje natyrale per rritjen dhe forcimin e gjoksit.

Pa asnje efekt anesor fale perberesve bimore, jep efekte dhe rezultate te kenaqshme duke i dhene volumin qe deshironi bustit.

Rekomandohet te perdoret dy here ne dite duke masazhuar derisa te thithet plotesisht nga lekura.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kremra

Ngjyra

Be the first to review “Krem per rritjen e gjoksit |Orchid Breast”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem per rritje gjoksi shitje online ne dyqan taxi

Krem per rritjen e gjoksit |Orchid Breast