Krem per hemorroide | Hemocare Amina

1,200 L

Ka stok

Krem per hemorroide

Nuk ka efekte anesore

Rezultate te shpejta dhe maksimale

 

KODI: krem-per-hemorroide-hemocare KATEGORIA:

KREM PER HEMORROIDE HEMOCARE

Zgjidhje shume e lehte, e shpejte dhe efikase per dhimbjet dhe shqetesimet nga problemi me hemorroidet.himocare amina online shop dyqan taxi

Produkt natyral me cilesi te larte dhe rezultate maksimale , i cili nuk ka asnje efekt anesor.

Ndihmon ne eleminimin e teresishem te hemoroideve pa asnje efekt te padeshiruar.

Perdorimi eshte i thjeshte, vendoseni nje deri ne dy here ne dite per te dhene efektin.

Trajtim i sigurt dhe efikas per te qetesuar dhimbjet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Krem per hemorroide | Hemocare Amina”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem per hemorroide blerje online ibuy al

Krem per hemorroide | Hemocare Amina