Krem per eleminimin e kallove | Nivelazione

1,290 L

Ka stok

  • Heq kallot nga kembet
  • Heq ne menyre efektive lekuren e demtuar dhe te plasaritur.
  • Ushqen thellesisht, hidraton dhe zbut kembet.

KREM PER KALLOT E KEMBEVE

Kremi i kallove eshte i pershtatshem per te gjithe lekurat me kallo te ashpra , lekura te demtuara dhe te plasaritura.

Kombinimi i elementeve natyral si gjalpi shea, prebiotik ,propolis dhe dyll blete ben te mundur zbutjen e kallove dhe eleminimit ne menyre te shpejte.

Ushqen lekuren dhe deperton thellesisht ne shtresat e lekures duke rikthyer butesine dhe lekuren e fresket dhe te shendeteshme.

Perdorimi

Aplikojeni kremin ne kembe te thata dhe te lara 2 here ne dite ne mengjes dhe ne mbremje.

Masazhoni zonen e plasaritur keshillohet qe pas masazhimit te vishni corape dhe ti mbani gjate gjithe nates per efekt me te shpejt.

Keshillohet dhe per persona diabetik.

 

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Krem per eleminimin e kallove | Nivelazione”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Krem per kallo- Nivelazione

Krem per eleminimin e kallove | Nivelazione