Krem per aknet | Me ekstrakte te hudhres

1,150 L

Ka stok

  • I jep lekures elasticitet.
  • Shkelqim dhe butesi.
  • Largon aknet dhe njollat.
  • Largon qelizat e vdekura.
KODI: krem-me-ekstrakte-hudhre Kategori: ,

KREM PER AKNET

Nje krem i cili do te kujdeset me lekuren tuaj dhe do te kuroj pucrat e padeshiruara.Gjithashtu Kuron njollat e erreta ne lekure te cilat vijne si pasoje e moshes.

Ky krem ka gjithashtu efekt zbardhues te lekures dhe ndihmon ne largimin e qelizave te vdekurate cilat e bejne fytyren tuaj te duket e pa shendetshme.

Karakteristikat:
  • I jep lekures elasticitet.
  • Shkelqim dhe butesi.
  • Largon aknet dhe njollat.
  • Largon qelizat e vdekura.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Krem per aknet | Me ekstrakte te hudhres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem me ekstrake hudhre

Krem per aknet | Me ekstrakte te hudhres